لزوم هم آمیختگی قرآن کریم با نهج البلاغه

لزوم هم آمیختگی قرآن کریم با نهج البلاغه

حجت الاسلام والمسلمین استاد شیخ حسین انصاریان، از واعضان و خطبای استان تهران در گفتگو با خبرنگار پایگاه نشر معارف قرآن کریم کتاب هدایت یادآور شد که باید نهج البلاغه ی امیرمؤمنان علیه السلام با قرآن کریم هم آمیخته شود.

وی در یاد آور شد که تمامی معارف قرآن کریم در نهج البلاغه امیرمؤمنان علیه السلام وجود دارد، اما متأسفانه به دلیل ضعف موجود، بسیاری از مردم نمی توانند معارف گمنام نهج البلاغه را درک و لمس کنند.

شیخ حسین انصاریان افزود: هم اکنون مدارس قرآنی به همراه مفاهیم قرآن کریم نهج البلاغه را تدریس می کنند، امیدواریم که این فعالیت ها بیش از بیش در جامعه ی تشنه به معارف قرآنی گسترش یابد.

انصاریان در پایان از خبرنگار کتاب هدایت تشکر کرد و گفت : سایت های فراوان قرآنی فعالیت فراوانی دارند ولی محوریت و موضوعیت سایت کتاب هدایت که در نشر مفاهیم قرآن کریم قدم برداشته است اندک است، من از شما تشکر می کنم و از خداوند متعال درخواست موفقیت روزافزون شما را خواستارم.

دیدگاه شما

ایمیل شما منتشر نمی شود.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>