مفاهیم قرآن کریم باید در جامعه نشر شود

مفاهیم قرآن کریم باید در جامعه نشر شود

دکتر رفیعی در گفتگو با کتاب هدایت:
مفاهیم قرآن کریم باید در جامعه نشر شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کتاب هدایت، دکتر ناصر رفیعی یکی از اساتید حوزه ی علمیه ی قم در گفتگو با خبرنگار کتاب هدایت لزوم نشر مفاهیم قرآن کریم را ضروری دانست و خاطر نشان کرد که باید همه ی اساتید و فرهیختگان در میدان نشر مفاهیم قرآن قدم بردارند، تا که هرچه سریعتر شاهد یک جامعه ی قرآنی باشیم.

وی در ادامه گفت : انحرافات مسلمانان فقط و فقط به دلیل دوری از قرآن و عترت بوده است، اکنون شاهد آن هستیم که مسلمان کشی به یک امر طبیعی مبدل گشته است.

دکتر رفیعی در ادامه خاطر نشان کرد: همانگونه که جلسات بین المللی قرائت قرآن در کشورهای مسلمان رواج دارد باید جلسات بین المللی مفاهیم قرآن کریم در کشورهای اسلامی رونق بگیرد.

دکتر رفیعی در پایان گفتگوی خود با کتاب هدایت گفت : می توانیم از خلال نشر مفاهیم قرآن کریم، ولایت اهل بیت علیهم السلام را گسترش دهیم و مسلمانان را به مذهب اهل بیت علیهم السلام دعوت کنیم.

لازم به ذکر است که دکتر رفیعی در خلال بازدید از سایت کتاب هدایت، وجود این چنین سایت هایی را ضروری دانست و برای تمامی همکاران قرآنی آرزوی موفقیت کرد.

دیدگاه شما

ایمیل شما منتشر نمی شود.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>